İngilizce msn nıckleri ve türkce anlamları 212
İngilizce msn nıckleri ve türkce anlamları 212
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İngilizce msn nıckleri ve türkce anlamları

2 posters
YazarMesaj
Admin
[ Admin ]
Admin

<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 307
<b>Puan</b> Puan : 899
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 4
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10

İngilizce msn nıckleri ve türkce anlamları Empty
MesajKonu: İngilizce msn nıckleri ve türkce anlamları   İngilizce msn nıckleri ve türkce anlamları Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 2:30 pm

>You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
>>Gerçek sevginin olmadığı yerde onu bulamazsın ve gerçek sevgi varolduğunda da saklayamazsın.

>You never get a second chance to make a first impression!
>>Asla ilk izlenimi yaratmak için ikinci bir şansın yoktur!

>Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
>>Sen benim güneş ışığımsın, sadece benim güneş ışığım, beni tüm gün boyunca mutlu ediyorsun! Ve lutfen güneş ışığımı elimden alma

>I Love you, do you love me? Please come and tell it to me! If you do, I`ll alwys be there for you!
>>Seni seviyorum, sende beni seviyor musun? Lütfen gel ve bana cevabını söyle! Eğer seviyorsan, sonsuza kadar senin için var olacağım!

>I may not be totally perfect - but some parts of me are excellent.
>>Ben tamamıyla harika olmayabilirim, ama bazı ozelliklerim mükemmel.

>I miss you soo, I decided to send you a big hug. I will see you soon!!
>
>Did i ever tell you , how I love you, I will love again, even in my dreams, i fell you…
>>Sana hiç seni nasıl sevdiğimi söyledim mi? Seni tekrar sevebilirim, hatta rüyalarımdan sadece sana uyanabilirim..

>Do not break the heart that loves you
>>Seni seven kalbi kırma..

>Don´t let the miles between us,dear,keep our love apart! Just listen close and you will hear the beating of my heart!
>>Mesafelerin aramıza girmesine izin verme, sevgimizi bir arada tut! Gözlerini kapattıgında senin icin atan kalbime kulak ver..

>Don´t let your fears stand in the way of your dreams!
>>Korkularının hayallerinin önüne geçmesine izin verme..

>Don´t love one boy, don´t love two boys, love the boy who loves you.
>>Bir çocuk sevme, iki çocuk da sevme, sadece seni seven çocuğu sev..

>Don´t say “I love you”. Let me feel it!
>>Bana sadece sevdiğini söyleme, hissettir!

>Doubt thou the stars are fire, Doubt thou the sun does move, Doubt truth to be a liar, But never doubt, I love.
>>Yıldızların parlaklığında kuşku vardır, gunesin hareketinde de, hatta dogrunun gercekciliginde de kuşku vardır.. Ama benim sevgimde asla kuşku yok!

>Early bird catches the worm.
>>Erken uçan kuş yemini kapar..

>Forget me not,forget me never; but when you forget me, forget me forever!
>>Beni unutma, asla unutma, ama beni unuttuğunda sonsuza kadar unut..

>Got no clue what I should do- but i’ll go crazy if I can’t get next to you!!!!!
>>Senin yanında olamazsam ne yapabilirim hiç bir fikrim yok ama kesinlikle çıldırırım..

>Gravity can not be made responsible for two people falling in love. (Albert Einstein)
>>İki insanın aşık olmasından sadece çekim sorumlu değildir..

>How can I say I love you, when I love more than words can say? I love you and I miss you very much!
>>Kelimeler bile yetersiz kalırken seni sevdiğimi nasıl söyleyebilirim ki.. Seni seviyorum ve çok özlüyorum..

>hugs and kisses give hearts wings to fly
>>Sarılmak ve öpmek kalbe uçmasi icin kanatlar verebilir…

>Humans are angels with only one wing, they can only fly,when they hold on to each other!!
>>İnsanlar tek kanatlı melekler, sadece birbirlerine tutunduklarinda uçabilirler..

>I ask God for a flower and he gives me a garden. I ask God for a river and he gives me an ocean. I ask God for a love and it´s you he gives me!
>>Tanrıya çicek sorduğumda bana bahçe verdi. Tanrıya irmak sordugumda bana okyonus verdi. Tanrıya sevgi sorduğumda da bana seni verdi..

>I can´t be happy without you and i hope you can´t be happy without me I´m not happy without you and i hope you feel so too!
>>Ben sensiz mutlu olamam, umarım sende bensiz mutlu olamazsın...Sensiz mutlu değilim, umarım sende öle hissediyorsundur..

>I have two things in my life my teddy and you! My teddy is for the night and you are forever.
>>Hayatımda sadece oyuncak ayıcığım ve sen varsın! Oyuncak ayım geceler icin var sende sonsuzluk için..>Seni çok özlüyorum, Sana kocaman bir kucak yollamaya karar verdim. Seni en kısa zamanda göreceğim!!!

>I miss your smile, I miss your arms. I miss your laugher and your charms. I miss your face, your body, too. But most of all I just miss YOU!
>>Gülüşünü özlüyorum, kollarını özlüyorum.. Kahkahanı ve tılsımını ozluyorum.. Suratını özlüyorum, vücudunu da özluyorum..Ama en çok özledigim şey sensin!!!

>I once lived in a time that was peace with no trouble at all. But then you came my way and a feeling i know shook my heart and made me want you to stay..
>>Bir zamanlar huzur içinde sorunsuzca yasıyordum. Ama sonra sen onüme cıktın, ve kalbimi sarstın ve beni seni yanımda tutmak istememe neden oldun..

>I saw angels in the sky, I saw snow fall in july. I saw things you only imagine to see or do, but I still haven’t seen anything sweeter than you!
>Gökyüzünde melekler gördüm, temmuz ayında yağan karlar gördüm.. Ben senin sadece hayal edebileceğin seyleri gördüm ve yaptım, ama yine de henüz senden daha tatlı bir şey göremedim!
https://neararsanvar.yetkinforum.com
er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 21
<b>Puan</b> Puan : 61
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10

İngilizce msn nıckleri ve türkce anlamları Empty
MesajKonu: Geri: İngilizce msn nıckleri ve türkce anlamları   İngilizce msn nıckleri ve türkce anlamları Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 9:38 pm

süper teşekkürler

İngilizce msn nıckleri ve türkce anlamları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Msn Nickleri